PA5402.332NLT
PA5402.332NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 3.3uH Shielded 20% 4A 76mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук