PA5402.471NLT
PA5402.471NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.47uH Shielded 20% 12A 14mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук