PA5403.361NLT
PA5403.361NLT Pulse Electronics
P876-2902931.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.36uH Shielded 20% 13A 11.5mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук