PA5403.472NLT
PA5403.472NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH Shielded 20% 3.2A 115mOhms
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук