PA5403.682NLT
PA5403.682NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 6.8uH Shielded 20% 3A 222mOhms
на замовлення 2794 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук