PA5404.182NLT
PA5404.182NLT Pulse Electronics
PA5404.182NLT
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.8uH Shielded 20% 11A 11mOhms
на замовлення 671 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 12A 11 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 38MHz, Current - Saturation (Isat): 15A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 12 A.
Інші пропозиції PA5404.182NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5404.182NLT PA5404.182NLT Виробник : Pulse Electronics PA5404.182NLT Description: FIXED IND 1.8UH 12A 11 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 38MHz
Current - Saturation (Isat): 15A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 12 A