PA5404.401NLT
PA5404.401NLT Pulse Electronics
PA5404.401NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 400NH 23A 3.7MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.7mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Current - Saturation (Isat): 31A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 400 nH
Current Rating (Amps): 23 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 400NH 23A 3.7MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.7mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Current - Saturation (Isat): 31A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 400 nH, Current Rating (Amps): 23 A.
Інші пропозиції PA5404.401NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5404.401NLT PA5404.401NLT Виробник : Pulse Electronics P877-2902999.pdf Power Inductors - SMD 0.4uH Shielded 20% 31A 3.7mOhms