PA5404.473NLT
PA5404.473NLT Pulse Electronics
PA5404.473NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 47UH 1.9A 330MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A