PA5404.562NLT
PA5404.562NLT Pulse Electronics
PA5404.562NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 5.6UH 6A 49 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 49mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Current - Saturation (Isat): 9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 6A 49 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 49mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Current - Saturation (Isat): 9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 6 A.