PA5404.601NLT
PA5404.601NLT Pulse Electronics
PA5404.601NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 600NH 19A 4.3MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.3mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Current - Saturation (Isat): 25A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 600 nH
Current Rating (Amps): 19 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 600NH 19A 4.3MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.3mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Current - Saturation (Isat): 25A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 600 nH, Current Rating (Amps): 19 A.