PA5431.103NLT
PA5431.103NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 10uH 3.1A DCR=92.4mOhms SMT
на замовлення 778 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук