PA5432.562NLT
PA5432.562NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 5.6uH 9.9A 20% DCR=15.9mOhms
на замовлення 906 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук