PAEA-3000
PAEA-3000 ZF Electronics
Selector_PA_EN_small.pdf
Виробник: ZF Electronics
Description: SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 50V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold Alloy
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Termination Style: Card Edge/Solder Pad
Output Code: BCD Complement
Read Out: 0 ~ 9
Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 50VAC/DC
Actuator Type: Pushwheel
Display Characters - Height: 0.120" (3.00mm)
End Caps: Sold Separately
Section Width: 0.300" (7.62mm)