Продукція > TDK-LAMBDA > PAF500F48-3.3
PAF500F48-3.3
PAF500F48-3.3 TDK-Lambda
paf500f48_spc.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 264W 3.3V 80A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAF500F48-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAF500F48-3.3 PAF500F48-3.3 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. paf500f48_spc.pdf Description: CONVERT DC/DC 3.3V 80A 264W