PAF700F48-28
PAF700F48-28 TDK-Lambda
paf700f48_spc.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 700W 28V 25A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAF700F48-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAF700F48-28 PAF700F48-28 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. paf700f48_spc.pdf Description: CONVERT DC/DC 28V 25A 700W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PAF700F48-28 Виробник : LAMBDA paf700f48_spc.pdf 48V/28V/700W