PAH100N16 KYOCERA AVX
PAH100N16-file.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THYRISTOR MODULE ANTI-PARALLEL T
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Structure: Series Connection - SCR/Diode
Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 100 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 2000A @ 50Hz
Number of SCRs, Diodes: 1 SCR, 1 Diode
Current - On State (It (AV)) (Max): 100 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2.5 V
Voltage - Off State: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR MODULE ANTI-PARALLEL T, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Structure: Series Connection - SCR/Diode, Current - Hold (Ih) (Max): 50 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 100 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 2000A @ 50Hz, Number of SCRs, Diodes: 1 SCR, 1 Diode, Current - On State (It (AV)) (Max): 100 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2.5 V, Voltage - Off State: 1.6 kV.
Інші пропозиції PAH100N16
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH100N16 PAH100N16 Виробник : KYOCERA AVX PAH100N16_file-3165453.pdf SCR Modules THYRISTOR MODULE ANTI-PARALLEL T+D 1.6KV 100A