Продукція > TDK-LAMBDA > PAH100S48-2.5
PAH100S48-2.5
PAH100S48-2.5 TDK-Lambda
pah_1_withdrawn_e-2581117.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 58.5W 2.5V 23.4A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH100S48-2.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH100S48-2.5 Виробник : LAMBDA pah.pdf 48V/2.5V/58.5W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH100S48-2.5 PAH100S48-2.5 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah.pdf Description: DC DC CONVERTER 2.5V 100W