PAH200H481R5
PAH200H481R5 TDK-Lambda Americas Inc.
pah200h.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 1.5V 70A 105W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH200H481R5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH200H48-1R5 Виробник : LAMBDA 48V/1.5V/70A
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH200H481R5 PAH200H481R5 Виробник : TDK-Lambda pah200h-524963.pdf Isolated DC/DC Converters 105W 1.5V 70A