PAH200H481R8
PAH200H481R8 TDK-Lambda
pah200h-524963.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 126W 1.8V 70A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 1.8V 70A 126W.
Інші пропозиції PAH200H481R8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH200H481R8 PAH200H481R8 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah200h.pdf Description: CONVERT DC-DC 1.8V 70A 126W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PAH200H48-1R8 Виробник : LAMBDA 48V/1.8V/70A