PAH200H483R3
PAH200H483R3 TDK-Lambda
pah200h-524963.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 198W 3.3V 60A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 3.3V 60A 198W.
Інші пропозиції PAH200H483R3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH200H483R3 PAH200H483R3 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah200h.pdf Description: CONVERT DC-DC 3.3V 60A 198W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PAH200H48-3R3 Виробник : LAMBDA 48V/3.3V/60A