PAH75D24-3325
PAH75D24-3325 TDK-Lambda Americas Inc.
pah75d.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 60W 24V DUAL 15A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH75D24-3325
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75D24-3325 Виробник : LAMBDA pah75d.pdf 24V/3.3V,2.5V/60W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH75D24-3325 PAH75D24-3325 Виробник : TDK-Lambda pah75d_e-2581169.pdf Isolated DC/DC Converters 60W 3.3V 1.8V 15A