Продукція > TDK-LAMBDA > PAH75D24-5033
PAH75D24-5033
PAH75D24-5033 TDK-Lambda
pah75d-766086.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 75W 5V 3.3V 15A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 75W 24V DUAL 15A.
Інші пропозиції PAH75D24-5033
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75D24-5033 PAH75D24-5033 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah75d.pdf Description: CONVERT DC-DC 75W 24V DUAL 15A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PAH75D24-5033 Виробник : LAMBDA pah75d.pdf 24V/5V,3.3V/75W