PAH75D48-3318
PAH75D48-3318 TDK-Lambda Americas Inc.
pah75d.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 50W 48V DUAL 15A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції PAH75D48-3318
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75D48-3318 Виробник : LAMBDA pah75d.pdf 48V/3.3V,1.8V/50W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH75D48-3318 PAH75D48-3318 Виробник : TDK-Lambda pah75d_e-2581169.pdf Isolated DC/DC Converters 50W 3.3V 1.8V 15A