Продукція > TDK-LAMBDA > PAH75D48-3325
PAH75D48-3325
PAH75D48-3325 TDK-Lambda
pah75d_e-2581169.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 60W 3.3V 1.8V 15A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAH75D48-3325
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75D48-3325 PAH75D48-3325 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. pah75d.pdf Description: CONVERT DC-DC 60W 48V DUAL 15A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PAH75D48-3325 Виробник : LAMBDA pah75d.pdf 48V/3.3V,2.5V/60W