PAH75S48-15
PAH75S48-15 TDK-Lambda Americas Inc.
pah.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 15V 75V 5A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції PAH75S48-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75S48-15 Виробник : LAMBDA pah.pdf 48V/15V/75W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH75S48-15 PAH75S48-15 Виробник : TDK-Lambda pah_1_withdrawn_e-2581117.pdf Isolated DC/DC Converters 75W 15V 5A