PAH75S48-2.5
PAH75S48-2.5 TDK-Lambda Americas Inc.
pah.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 2.5V 43.8V 17.5A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції PAH75S48-2.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75S48-2.5 Виробник : LAMBDA pah.pdf 48V/2.5V/43.75W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH75S48-2.5 PAH75S48-2.5 Виробник : TDK-Lambda pah_1_withdrawn_e-2581117.pdf Isolated DC/DC Converters 43.75W 2.5V 17.5A