PAH75S48-3.3
PAH75S48-3.3 TDK-Lambda Americas Inc.
pah.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 3.3V 57.8V 17.5A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції PAH75S48-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAH75S48-3.3 Виробник : LAMBDA pah.pdf 48V/3.3V/57.75W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PAH75S48-3.3 PAH75S48-3.3 Виробник : TDK-Lambda pah_1_withdrawn_e-2581117.pdf Isolated DC/DC Converters 57.75W 3.3V 17.5A