PAQ100S48-5
PAQ100S48-5 TDK-Lambda
paq100-524965.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 100W 5V 20A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAQ100S48-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAQ100S485 PAQ100S485 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. paq100.pdf Description: DC/DC CONVERTER 5V 100W