PAQ50S48-1R8
PAQ50S48-1R8 TDK-Lambda
paq50-525025.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 21.6W 1.8V 12A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PAQ50S48-1R8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAQ50S481R8 PAQ50S481R8 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. PAQ-Datasheet.pdf Description: DC/DC CONVERTER 1.8V 22W