Технічний опис PAQ50S48-5 TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 50W 5V 10A.
Інші пропозиції PAQ50S48-5
|---|---|---|---|---|---|
PAQ50S485 | Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. |
Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W |