Продукція > PAR > PARS-433.92K04R
PARS-433.92K04R
Виробник:
на замовлення 38100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PARS-433.92K04R
Description: SAW RES 433.9200MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Frequency: 433.92 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PARS433.92K04R PARS%20Saw%20resonators.pdf
PARS433.92K04R PARS433.92K04R Виробник : KYOCERA AVX PARS%20Saw%20resonators.pdf Description: SAW RES 433.9200MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Frequency: 433.92 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Frequency: 433.92 MHz
товару немає в наявності
PARS433.92K04R PARS433.92K04R Виробник : Kyocera AVX avx_pars-1316283.pdf Resonators 433.92MHZ SMD RESONATOR