Продукція > KYOCERA AVX > PARS423.22K03R
PARS423.22K03R
PARS423.22K03R KYOCERA AVX
PARS%20Saw%20resonators.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SAW RES 423.2200MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±100kHz
Frequency: 423.22 MHz
Написати відгук
Description: SAW RES 423.2200MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.217" L x 0.150" W (5.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±100kHz, Frequency: 423.22 MHz.
Інші пропозиції PARS423.22K03R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PARS423.22K03R PARS423.22K03R Виробник : Kyocera AVX avx_pars-1316283.pdf Resonators 423.22MHz Res Freq SAW +-100kHz FreqTol