PAS17BA-BC
PAS17BA-BC Powr-Flite
Виробник: Powr-Flite
Description: PREDATOR 17" BATTERY AUTOMATIC S
Packaging: Bulk
Type: Auto Battery Floor Scrubber
Width: 26"
Height: 44"
Part Status: Active
Length (Inches): 49
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PREDATOR 17" BATTERY AUTOMATIC S, Packaging: Bulk, Type: Auto Battery Floor Scrubber, Width: 26", Height: 44", Part Status: Active, Length (Inches): 49.