PAT0603E1000BST1
PAT0603E1000BST1 Vishay / Thin Film
VISH_S_A0013008346_1-2572728.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 150mW 100ohm .1% 25ppm 0603
на замовлення 612 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0603E1000BST1 PAT0603E1000BST1 Виробник : Vishay Thin Film pat.pdf Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 0603