PAT0603E1070BST1
PAT0603E1070BST1 Vishay Dale Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 107 OHM 0.1% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 107 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 107 OHM 0.1% 0.15W 0603, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 107 Ohms.