PAT0603E5112BST1
PAT0603E5112BST1 Vishay Dale Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 51.1KOHM 0.1% 0.15W 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 150mW 51.1kohm 0.1% 25PPM 0603.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0603E5112BST1 PAT0603E5112BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pat.pdf Thin Film Resistors - SMD 150mW 51.1kohm 0.1% 25PPM 0603