PAT0805E1231BST1
PAT0805E1231BST1 Vishay Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay Thin Film
Description: RES SMD 1.23K OHM 0.1% 1/5W 0805
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 23Kohms 0.1% 25ppm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0805E1231BST1 PAT0805E1231BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pat.pdf Thin Film Resistors - SMD 23Kohms 0.1% 25ppm AEC-Q200