PAT0805E2612BST1
PAT0805E2612BST1 Vishay Dale Thin Film
pat.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/5W 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 200mW 26.1kohm 0.1% 25PPM 0805.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PAT0805E2612BST1 PAT0805E2612BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pat-1764170.pdf Thin Film Resistors - SMD 200mW 26.1kohm 0.1% 25PPM 0805