PATT0603E33R0FGTS
PATT0603E33R0FGTS Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 33ohms 1% 25ppm
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук