PATT1206K5R00FGTS
PATT1206K5R00FGTS Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 5ohm 1% 100ppm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук