PB-120N-13C
PB-120N-13C MEAN WELL USA Inc.
PA_PB-120.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 13.8V 7.2A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: XLR, 3 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 99.36W
Voltage - Nominal: 13.8V
Charge Current - Max: 7.2A
Part Status: Obsolete
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 13.8V 7.2A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: XLR, 3 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Power - Max: 99.36W, Voltage - Nominal: 13.8V, Charge Current - Max: 7.2A, Part Status: Obsolete, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-120N-13C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-120N-13C PB-120N-13C Виробник : MEAN WELL PA_PB-120.pdf Battery Chargers 99.36W 13.8V 7.2A V DETECTOR W/O PFC