PB-120N-13P
PB-120N-13P MEAN WELL USA Inc.
PA_PB-120.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHRGR OPEN FRAME 13.8V 7.2A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Type: Open Frame
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 99.36W
Voltage - Nominal: 13.8V
Charge Current - Max: 7.2A
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR OPEN FRAME 13.8V 7.2A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC, Type: Open Frame, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Power - Max: 99.36W, Voltage - Nominal: 13.8V, Charge Current - Max: 7.2A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-120N-13P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-120N-13P PB-120N-13P Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0012913031_1-2520619.pdf Battery Chargers 99.36W 13.8V 7.2A V DETECTOR W/O PFC