PB-120N-54C
PB-120N-54C MEAN WELL USA Inc.
PA_PB-120.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 55.2V 2.2A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 54V
Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: DIN, 3 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 121.44W
Voltage - Nominal: 55.2V
Charge Current - Max: 2.2A
Part Status: Obsolete
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 55.2V 2.2A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 54V, Size / Dimension: 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: DIN, 3 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Power - Max: 121.44W, Voltage - Nominal: 55.2V, Charge Current - Max: 2.2A, Part Status: Obsolete, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-120N-54C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-120N-54C PB-120N-54C Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0012913031_1-2520619.pdf Battery Chargers 121.44W 55.2V 2.2A V DETECTOR W/O PFC