PB-120N-54P
PB-120N-54P MEAN WELL USA Inc.
PA_PB-120.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHRGR OPEN FRAME 55.2V 2.2A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 54V
Size / Dimension: 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Type: Open Frame
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 121.44W
Voltage - Nominal: 55.2V
Charge Current - Max: 2.2A
Number of Cells: 1
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR OPEN FRAME 55.2V 2.2A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 54V, Size / Dimension: 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC, Type: Open Frame, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Power - Max: 121.44W, Voltage - Nominal: 55.2V, Charge Current - Max: 2.2A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-120N-54P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-120N-54P PB-120N-54P Виробник : MEAN WELL PA-120-SPEC-1291922.pdf Battery Chargers 121.44W 55.2V 2.2A V DETECTOR W/O PFC