PB-230-24AD1
PB-230-24AD1 MEAN WELL USA Inc.
PB-230-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 28.8V 8A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 7.48" L x 3.78" W x 1.93" H (190.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Power - Max: 230W
Voltage - Nominal: 28.8V
Charge Current - Max: 8A
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 28.8V 8A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 7.48" L x 3.78" W x 1.93" H (190.0mm x 96.0mm x 49.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 230W, Voltage - Nominal: 28.8V, Charge Current - Max: 8A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-230-24AD1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-230-24AD1 PB-230-24AD1 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=19#1 Battery Chargers 230W 27.2V 8A Anderson Connector