PB-300N-48
PB-300N-48 MEAN WELL USA Inc.
PB-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 57.6V 5.3A
Написати відгук
Battery Chargers 300W 57.6V 3.2A 3 STAGE W/O PFC.
Інші пропозиції PB-300N-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-300N-48 PB-300N-48 Виробник : MEAN WELL PB-300-spec.pdf Battery Chargers 300W 57.6V 3.2A 3 STAGE W/O PFC