PB-300P-48
PB-300P-48 MEAN WELL USA Inc.
PB-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 57.6V 5.3A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 300W
Voltage - Nominal: 57.6V
Charge Current - Max: 5.3A
Number of Cells: 1
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 57.6V 5.3A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 300W, Voltage - Nominal: 57.6V, Charge Current - Max: 5.3A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції PB-300P-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-300P-48 PB-300P-48 Виробник : MEAN WELL PB-300-spec.pdf Battery Chargers 300W 57.6V 3.2A 3 STAGE W/PFC