PB-360N-48
PB-360N-48 MEAN WELL
PB-360-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Battery Chargers 360W 57.6V 6.25A 3 STAGE W/O PFC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PB-360N-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PB-360N-48 PB-360N-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PB-360-spec.pdf Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 6.25A