PB2020.681NL
PB2020.681NL Pulse Electronics
PB2020.681NL
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 680NH 30A 1.8 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tube
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 70A
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 30 A
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 30A 1.8 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tube, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 70A, Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 30 A.