Продукція > XP POWER > PBM300PQ07-C
PBM300PQ07-C
PBM300PQ07-C XP Power
SF_PBM300.pdf
Виробник: XP Power
Description: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V 2X12V 300W
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 5.1V
Voltage - Output 2: 24V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: 12V
Number of Outputs: 4
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 35 A
Current - Output 2: 5 A
Current - Output 3: 4 A
Current - Output 4: 4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V 2X12V 300W, Packaging: Box, Power (Watts): 300W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 5.1V, Voltage - Output 2: 24V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: 12V, Number of Outputs: 4, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 35 A, Current - Output 2: 5 A, Current - Output 3: 4 A, Current - Output 4: 4 A.
Інші пропозиції PBM300PQ07-C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBM300PQ07-C PBM300PQ07-C Виробник : XP Power SF_PBM300.pdf Switching Power Supplies PSU, 300W, QUAD